MARKANIN OLUŞUM HİKAYESİ

Merhaba;
Bizler, başarılı bir işletme modeli ve kaliteli kahve markasını sizlerle buluşturmak için yola çıktık.
Kahve Madeni kurulmadan önce 2012 yılından 2015 yılına kadar kahve - restoran sektöründe uzun süren analiz ve araştırmalar gerçekleştirmiş ve ilk iki şubesini 2015 yılında açmıştır. 2014 yılı itibariyle özellikle konsept ve menü geliştirme, alt yapı güçlendirme ve deneyimli kadroyu belirleme çalışmalarını tamamlamıştır.

Vizyonumuz:

Daima yenilikleri sunmak ve her noktada aynı kalitede hizmet vermektir. Sektörün en güçlü firması olmaktır.

Misyonumuz:

Dürüstlük, çalışkanlık, üretkenlik, farklılık, farkındalık, interaktiflik, yenilikçilik, güvenirlik ve zamana saygı vazgeçilmez çizgilerimizdir. Sektörün yaratıcı ve yenilikçi tüm gelişimlerini takip ederek kaliteli hizmet vermektir

Neden Kahve Madeni?

Genç ve dinamik ekip çalışması, güçlü teşkilat yapısı ve yenilikçi tasarımlar ile projelere değer katan kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış temel ilkemizdir. Öncelikle uluslararası standartlar dahilinde net kurallar belirleyerek özgün bir marka konsepti oluşturduk. Büyüme stratejisi kapsamında girişimci ve yatırımcılara karlı bayilik şartları sunmaktayız. Konusunda tecrübeli personellerle çalışmakta ve hizmet vermekteyiz. İşletim sistem ve verdiği hizmetlerle yatırımın size geri dönmesini sağlamaktayız. Yeni projeleri hayata geçirirken yenilikçi bakış açısıyla her türlü teklifi değerlendirmeye almaktayız. Şubelerimizde denenmiş, misafirlerimiz tarafından beğenilen en kaliteli ürünleri en uygun ücretlerle almanızı sağlamaktayız. Ar-Ge ekiplerimizle sektörde yapılmayan yenilikleri yaparak sektördeki ilerlemelerde öncü bir marka olmak hedefindeyiz.

SUNULAN HİZMETLER

Doğru mekân seçimi ve fizibilite çalışması, belirlenen yere uygun mimari tasarım ve projenin hazırlanması, projeye uygun iş akışının belirlenmesi, personele eğitim verilmesi ve sürecin takip edilmesi, personel seçiminde destek olunması, lojistik destek, alışveriş merkezlerinde kiralama konusunda danışmanlık, yatırımcı ile birlikte açılış organizasyonu ve tanıtıcı faaliyetlerinin planlanması, yönetim, satış ve muhasebe desteği, zamanlı zamansız kontroller yapılması verilen hizmetler arasındadır. Konularında yetişmiş personelimiz ile şubelerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

SICAK KAHVELER
LEZZETLİ YEMEKLER
TAZE TATLILAR
MUTLU MİSAFİRLER
Folkart Towers A Kule Kat: 20 Daire: 2004 Bayraklı - İzmir
info@kahvemadeni.com
0232 459 459 2